Skip to main content

Всеукраїнська оn-line конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Проблеми та перспективи розвитку туризму та готельно-ресторанної справи» (присвячено Дню науки).

Кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи 15 травня 2020 року було проведено on-line конференцію здобувачів вищої освіти і молодих учених «Проблеми та перспективи розвитку туризму та готельно-ресторанної справи» (присвячено Дню науки).

З вітальним словом до учасників конференції звернулась декан факультету бізнесу та сфери обслуговування д.е.н., проф. Тарасюк Г.М., яка привітала учасників конференції та наголосила на актуальності розгляду питань туризму і гостинності, економічний та екологічний вплив яких особливо відчутний під час кризи внаслідок пандемії COVID-19.

Вступне слово було надано завідувачці кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, к.е.н., доц. Давидюк Ю.В., яка також привітала учасників конференції в незвичному дистанційному форматі та побажала плідної роботи в рамках наукової дискусії.

Перший виступ к.геогр.н., доц. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Романів О.Я. був присвячений питанням рекреаційного лісокористування Житомирщини: доповідачкою, крім історико-географічних аспектів, було висвітлено і питання сучасності, зокрема небезпеці знищення лісистості внаслідок пожеж в північних районах області.

Проблемам розвитку туризму в Житомирській області була присвячена доповідь магістрантки Ципляк Юлії, яка висвітлила актуальні проблеми засобів розміщення в регіоні.

Світові тенденції культурно-пізнавального та екстремального туризму були розкриті в доповідях студентів групи ТЗ-5 Георгієвською Анастасією та Беднарським Владиславом. Тенденції формування традицій гастрономічного туризму на прикладі сироваріння презентувала студентка групи ТЗ-4 Ткачук Анастасія.

Окрема увага та активна дискусія відбулася щодо доповіді, презентованої ас. Павлюк В.М. «Біорозкладний посуд: мода чи необхідність?». Учасники прийшли до висновку про необхідність практичного впровадження сучасних екотехнологій в сферу гостинності та в повсякденне життя.

Питання розвитку міжнародного туризму були розкриті в доповідях к.е.н., доц. Мілінчук О.В. та студентки групи ТЗ-3 Казмірчук Інни на прикладі країн Чорноморського регіону (круїзний туризм) та Бразилії (фестивальний туризм).

Широко було висвітлені топові питання рекреалогії в доповідях студенток групи ТЗ-5 Марчук Валерії, Геогрієвської Анастасії, Кирилюк Марії та Дарини, а саме кліматотерапія та курортологія.

Всього було зареєстровано 47 учасників, 14 отримало можливість виступити в рамках конференції. З тезами доповідей можна познайомитись за наступним посиланням https://conf.ztu.edu.ua/konferentsiya-prysvyachena-dnyu-nauky-11-15-travnya-2020-r/

Підсумки конференції були підведені деканом д.е.н., проф. Тарасюк Г.М., яка подякувала учасникам та побажала подальшої плідної наукової роботи викладачам та студентам кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Участь студентів та викладачів кафедри фінансів і кредиту в освітньому заході Національного банку України

15 травня 2020 року управління захисту прав споживачів фінансових послуг організувало проведення вебінару «Що повинні знати споживачі фінансових послуг?». Під час заходу обговорювались питання зміни ринку фінансових послуг, необхідна інформація для укладання договорів про надання фінансових послуг, а також представлені рекомендації щодо вирішення проблемних ситуацій з фінансовими установами.

Житомирську політехніку представляли доцент кафедри фінансів і кредиту, кандидат економічних наук, доцент Довгалюк Віта Валентинівна та студенти магістратури спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

Кафедра фінансів і кредиту продовжує покращувати свої освітні програми та нагадує, що до 5 червня буде здійснюватися реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ), необхідний для вступу на магістратуру за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»