Вітаємо студентку четвертого курсу спеціальності “Облік і оподаткування” факультету бізнесу та сфери обслуговування ЗУЗАНСЬКУ Вікторію Анатоліївну зі здобуттям ІІІ місця у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку».

26 травня 2022 року відбулася підсумкова онлайн-зустріч учасників, їхніх наукових керівників та членів конкурсної комісії. На конкурс надійшло 58 студентських наукових робіт від 67 учасників з 34 закладів вищої освіти.

Метою конкурсу є розширення співпраці із закордонними закладами вищої освіти, стимулювання наукової діяльності студентів, формування нового світогляду майбутніх фахівців, усвідомлення необхідності змін та здійснення перетворень у майбутньому для реалізації засад сталого розвитку на різних рівнях соціально- економічних систем.

Вітаємо Вікторію та її наукового керівника професора кафедри інформаційних систем в управлінні та обліку Замулу Ірину Валеріївну, бажаємо подальших успіхів та звершень.