Skip to main content

Онлайн-зустріч студентів ФБСО із керівником програмного сервісу “Вчасно.Каса” Анною Комаровою

21 грудня 2021 року відбулась онлайн-зустріч студентів груп ОО-3 та ОО-4к факультету бізнесу та сфери обслуговування Житомирської політехніки з  керівником програмного сервісу “Вчасно.Каса” Анною Комаровою.

Під час онлайн-зустрічі актуалізовано питання необхідності для студентів-випускників економічних спеціальностей здобуття навиків роботи з програмними сервісами, які забезпечують процес управління та формування звітності вітчизняних субʼєктів господарювання. Зокрема, акцентовано увагу на програмних сервісах “Вчасно.Каса” та “Вчасно.POS”. Здійснено огляд роботи програмних реєстраторів розрахункових операцій, що представлені на ринку України.

Студенти отримали навички зі встановлення програмного РРО “Вчасно.Каса” та роботи з ним у тестовому режимі.

Лекція для студентів ОКР «Молодший бакалавр» від фінансового директора компанії

16 грудня 2021 р. відбулась зустріч студентів групи ОО-2мб з випускницею нашого університету, а сьогодні – фінансовим директором ТОВ “Українська генетична компанія” Олесею Маслюківською.

Пані Олеся розповіла про свої студентські роки, про те, як сприймалась інформація під час навчання і які знання їй стали в нагоді з перших днів її професійного життя.

Цікавою була розповідь про її кар’єрний шлях, про особливості роботи на посаді фінансового директора, про роль фінансового директора в житті компанії.

Наприкінці лекції студенти мали можливість ознайомитись з первинними та зведеними бухгалтерськими документами, пройти міні-тренінг під керівництвом фінансового директора, почути відповіді на свої запитання.

Дякую пані Олесі за час та корисну інформацію!

Зустріч з представниками академічної спільноти щодо обговорення проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» на 2022-2023 навчальний рік

3 грудня 2021 року відбулось розширене засідання кафедри фінансів і кредиту з обговоренням проєкту освітньо-наукової програми «Фінанси, банківська справа та страхування» на наступний навчальний рік.

В заході взяли участь  запрошені професори з інших університетів та аспіранти 1-4 років навчання. Гарант програми – д.е.н., професор Виговська Наталія Георгіївна доповіла про мету, зміст та наповнення програми, презентувала навчальний план підготовки докторів філософії та зробила акцент на динаміці освітньої складової ОНП, починаючи з 2017 року (перший рік набору).  Кафедра фінансів і кредиту висловлює щиру вдячність Майоровій Тетяні Володимирівні, д.е.н., професору, професору кафедри корпоративних фінансів і контролінгу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Коваленко Юлії Михайлівні, д.е.н., професору, професору кафедри фінансових ринків та технологій Державного податкового університету, Демі Дмитру Івановичу, к.е.н., професору, завідувачу кафедри фінансів і кредиту Поліського національного університету за висловлені зауваження, конструктивну критику та дружні пропозиції щодо удосконалення змісту ОНП, навчального плану, які є слушними та корисними для покращення рівня підготовки докторів філософії за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». 

Проєктна група і надалі продовжуватиме свою роботу щодо удосконалення освітніх програм відповідно до запитів стейкхолдерів.

Гурток “Соціально відповідальні практики суб’єктів господарювання” на кафедрі інформаційних систем в управлінні та обліку

02 грудня 2021 р. професор кафедри інформаційних систем в управлінні та обліку Ірина Жиглей в рамках гуртка “Соціально відповідальні практики суб’єктів господарювання” в ігровій формі ознайомила студентів ОКР “молодший бакалавр” з принципами Глобального договору ООН та Цілями сталого розвитку. Настільна гра “Етичні дилеми бізнесу”, випущена Глобальним договором ООН в Україні  (https://www.facebook.com/global.compact.Ukraine), дозволила на практичних ситуаціях ознайомитись з доброчесними та недоброчесними практиками бізнесу, надати їм свою оцінку відповідно до принципів Глобального договору ООН та Цілей сталого розвитку, з позиції як учасників бізнесу (гравці за столом), так і стейкхолдерів (неурядових організацій, інвесторів, працівників, споживачів, місцевої спільноти), інтереси яких представляли студенти в аудиторії.
Говорячи про підготовку молодого покоління, особливо випускників факультету бізнесу та сфери обслуговування, слід перш за все формувати в них компетентності, пов’язані з їх свідомим та соціально відповідальним ставленням до питань в професійній та непрофесійній сфері. І використовувати для цього слід всі можливості як формальної, так і неформальної освіти.
Дякую студентам за цікаві відповіді та активну роботу!