22 червня в «Житомирській Політехніці» розпочалась підготовча робота з реалізації програми подвійного диплому зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» з «Jan Dlugosz University in Czestochowa» (м. Ченстохова, Польща). Представники кафедри інформаційних систем в управлінні та обліку (С.Ф. Легенчук, І.В. Жиглей, Г.Ю. Хоменко) зустрілись з заступником декана зі студентської та дидактичної роботи в галузі економіки Пауліною Уциелак-Єж та доцентом кафедри обліку і податків Оленою Івашко «Jan Dlugosz University in Czestochowa» щодо взаємоузгодження навчальних планів та порядку підготовки студентів. Було визначено перелік предметів, які вивчатимуться на базі «Житомирської політехніки» та на базі «Jan Dlugosz University in Czestochowa», узгоджено попередній графік навчання студентів в Україні та в Польщі, а також встановлено напрями подальшої спільної діяльності щодо реалізації програми подвійного диплому на 2021-2022 роки.
Участь аспірантів кафедри фінансів і кредиту у відкритому дослідницькому семінарі від Національного банку України
Здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії взяли участь у відкритому дослідницькому семінарі. Під час заходу Гусну К. Далгіч (Husnu C. Dalgic) презентував результати свого дослідження “Financial Dollarization in Emerging Markets: Efficient Risk Sharing or Prescription for Disaster??”
Автор розглядає доларизацію як певний страховий механізм, за якого підприємці забезпечують страхування доходів домогосподарств. Результати дослідження показали, що країни, де обмінний курс знецінюється в умовах рецесії, мають вищий рівень депозитної та кредитної доларизації. З огляду на це процентна ставка у місцевій валюті є вищою за відсоткову ставку у доларі. Відповідно ця різниця і є ціною, яку домогосподарства платять за страхування.